ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ КОЈИ СУ ПОДНЕЛИ МОЛБУ ЗА УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2021/22. ГОДИНЕ, А КОЈИ ТЕРИТОРИЈАЛНО НЕ ПРИПАДАЈУ ШКОЛИ

Имајући у виду да свакодневно примамо велики број позива и мејлова, а у вези је са немогућношћу да одаберете термин тестирања за ваше дете, обавештавамо вас да ћете обавештење о истом добити од стране школе. Информацију везану за термин тестирања, уколико  молба буде одобрена, благовремено ће вам проследити секретар школе, након што претходно завршимо тестирање ученика којима је систем дозволио унос термина. Такође вас обавештавамо да је школа унела у систем податке за сву децу чији су родитељи поднели молбу за упис у први разред школске 2021/22. године, а који територијално не припадају школи. Све информације у вези са уписом можете пратити на сајту школе.

Захваљујемо се на сарадњи,

Тони Миливојевић,