Продужени боравак

Обавештење о почетку II полугодишта школске 2020/2021. године

Поштовани родитељи, ученици, учитељи и наставници,

Настава у другом полугодишту почиње у понедељак, 18. 1. 2021. године, по моделу од 1. 9. 2020. године.

Млађи разреди: на наставу долази група А од 8:00 часова, а група Б од 10:45.

Старији разреди: на наставу долази група А од 15:00 часова.

Продужени боравак почиње са радом од понедељка, 18. 1. 2021. године.

Свима желим добро здравље и срећан почетак II полугодишта.

Тони Миливојевић, директор школе

Обавештење за прву недељу септембра 2020. године

Продужени боравак за ученике I и II разреда почеће са радом у понедељак, 7. септембра 2020. године након анкетирања ученика првог разреда. Потребно је да:

• сви родитељи који су се изјаснили за Продужени боравак  од 1. сепембра до 5. септембра 2020. године доставе поврде на меморандуму предузећа, потписану од стране послодавца.
  • потврде ће доставити уитељици/учитељу

Управа школе

Продужени боравак је посебан облик образовно – васпитног рада са ученицима који се реализује у школи после или пре часова редовне наставе и у оквиру кога ученици имају самосталан рад и низ различитих облика слободних активности и један оброк. (Правилник о ближимусловима организовања целодневне наставе и продуженог боравка Сл.гласник РС бр. 77/2014).

Организацију рада у продуженом боравку у нашој школи можете погледати у слајдовима испод.