Продужени боравак

Обавештење за прву недељу септембра 2020. године

Продужени боравак за ученике I и II разреда почеће са радом у понедељак, 7. септембра 2020. године након анкетирања ученика првог разреда. Потребно је да:

• сви родитељи који су се изјаснили за Продужени боравак  од 1. сепембра до 5. септембра 2020. године доставе поврде на меморандуму предузећа, потписану од стране послодавца.
  • потврде ће доставити уитељици/учитељу

Управа школе

Продужени боравак је посебан облик образовно – васпитног рада са ученицима који се реализује у школи после или пре часова редовне наставе и у оквиру кога ученици имају самосталан рад и низ различитих облика слободних активности и један оброк. (Правилник о ближимусловима организовања целодневне наставе и продуженог боравка Сл.гласник РС бр. 77/2014).

Организацију рада у продуженом боравку у нашој школи можете погледати у слајдовима испод.