ДОБРО У ЉУДИМА – ЧИНИ ЖИВОТ ЛЕПШИМ

Наш колега, професор физичког и здравственог васпитања, Михајло Милинчић, одлучио је да нас све обрадује.

Из сопствених средстава набавио је материјал и сам уложио свој труд и рад офарбавши све рукохвате на свим прилазима и улазима у Школу, као и клупе за седење у школском дворишту.

Набавио је и нове мрежице и уз помоћ домара Слобе поставио их на кошевима у фискултурној сали, на школском терену у дворишту школе и на терену изнад школског дворишта, у самом насељу.

Ова акција имала је за циљ да се поред функционалног и естетског ефекта везано за саме прилазе и улазе школе између осталог на неки начин обухвате и спортски терени у нади да се што већи број наших ученика приволи на бављење спортом.

Свакако када су нам терени лепши и уређенији деци је примамљивије да их са посебном радошћу користе и да на тај начин међусобно развијају здраве навике и стилове живота које спорт са собом носи.

Све похвале и честитке нашем колеги.

Хвала за несебичну посвећеност Школи и изнад свега хуманом гесту.

Спортски поздрав!

Галерију слика погледајте овде