ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК (ЗА БУДУЋИ ПРВИ И ДРУГИ РАЗРЕД) ЗА ШКОЛСКУ 2022/2023. ГОДИНУ

Поштовани родитељи/други законски заступници,

Уколико сте одлучили да Ваше дете у школској 2022/2023. години похађа наставу у продуженом боравку, потребно је да прочитате Правилник о упису ученика у продужени боравак ОШ „Милан Ђ. Милићевић“. Наведени правилник налази се на огласној табли школе, као и на сајту ОШ „Милан Ђ. Милићевић“.

Потребно је да од 01.04. до 31.05.2022. године предате попуњену молбу (у прилогу обавештења) и пратећу документацију  у секретаријат школе, сваког радног дана од 9 до 13 часова. Најљубазније Вас молимо да потврде доносите у предвиђеном термину.

Апелујемо на родитеље/друге законске заступнике да у што краћем року изврше заказивање термина за тестирање и упис у први разред у школи којој дете територијално припада.

Молба за упис у продужени боравак – образац