Новогодишњи базар

Последња радна недеља за школарце у 2019. години – једна среда и баш узбудљив дан у нашој Школи! У организацији Тима за предузетништво,  уприличен је вашар „Еколошки новогодишњи базар“. Вредне ђачке руке су, уз помоћ родитеља, учитеља и наставника, данима  припремале украсе, честитке и поклончиће од материјала за рециклажу. Научили смо да предмети предвиђени за бацање могу бити поново употребљени и то маштовито и оригинално. Маме, тате, сестре, браћа, баке, деке, комшије и остали, једва су чекали да виде наше рукотворине и да купе нешто за успомену. Радили смо, забавили се и уживали, па чак и учили како се тргује! Надамо се да ће одељенске заједнице мудро потрошити зарађен новац. Хвала свима!