Инструкције за целодневни боравак

Поштовани родитељи,

Дневни боравак почиње са радом од 11.5.2020 и радиће до 29.5.2020год,сваког радног дана у времену од 7х и 30мин. до 16х и 30мин. Родитељи или законски заступници доводе децу у школу искључиво са маскама на лицу (које прекривају нос и уста) и рукавицама. За понедељак 11.5 спремити деци храну за време које сте предвидели да бораве тога дана. У понедељак ћемо знати да ли ће Лидо за пријављени број деце организовати доставу. Родитељи пре сваког довођења детета у школу треба да провере телесну температуру како своју тако и дететову. Деца немају обавезу ношења маски и рукавица, требало би им спремити флашицу са водом коју ће само они користити. Нека понесу књиге и свеске за предмете које по распореду имају тога дана. За сваки наредни дан пријавити евентуални планирани изостанак дежурном лицу школе, које ће бити на самом улазу у школу. Отворићемо само један улаз и то са стране школског дворишта, где иначе улазе ученици. Обезбедићемо да се, можете информисати и најављивати Ваш долазак по дете, преко телефона. Уз све мере опреза вашу и нашу надам се да ћемо успешно и здраво завршити школску годину. Срдачан поздрав.

Тони Миливојевић