Обавештење о набавци услуге-Припрема и достава оброка за боравак ученика – ручка и ужине

Поштовани родитељи,

Како је најављено на Савету родитеља, дошло је до промене добављача када је исхрана ученика у питању. Са новим добављачем, дошло је и до промене цене оброка, па сада ручак кошта 300,00 динара, а доручак 180,00 динара, ПДВ је укључен у цену. Како бисмо вам дали времена да размислите, али и како би се потписали нови уговори, до краја недеље неће бити исхране за ученике у боравку. Након потписивања уговора, исхрана би кренула од понедељка, 9.5.2022.

Хвала на разумевању!

УГОВОР О НАБАВЦИ УСЛУГЕ – ПРИПРЕМА И ДОСТАВА ОБРОКА ЗА БОРАВАК УЧЕНИКА – РУЧКА И УЖИНЕ