У Недељи сећања и заједништва, 9. маја 2026. у школској библиотеци уприличена је промоција књиге одељења IV/2. Књига ,,Свет какав желимо“ објављена је у жељи да се сачувају мисли из пера десетогодишњака. Мисли о ономе што нас брине али и подсећање на све лепе ствари које живот значе: мама, тата, сестра, брат, вршњаци, школа. ,,Желимо свет пун дрвећа и осмеха!“ Деца су другарима читала своја литерарна дела а било је и песме да се запева.
Ивана Ћуковић, учитељица IV2
