Пријем ученика првог разреда и родитељски састанак

Драги наши прваци и поштовани родитељи,

Пријем ученика првог разреда и родитељски састанак, обавиће се у понедељак, 31.8.2020. године у Свечаној сали и Фискултурној сали, према следећем рапореду:

одељење време место улаз у школу
I1 16 часова Свечана сала Наставнички улаз
I2 17 часова Свечана сала Наставнички улаз
I3 18 часова Свечана сала Наставнички улаз
I4 16:30 Фискултурна сала Чеони улаз (где је рампа)
I5 17:30 Фискултурна сала Чеони улаз (где је рампа)
I6 18:30 Фискултурна сала Чеони улаз (где је рампа)

Списак ученика по одељењима биће објављен на огласној табли школе 28. августа 2020. године у 12 часова

У складу са Закључком Кризног штаба за сузбијање заразне болести COVID-19 од 11.8.2020. године и Стручног упутства министарства просвете за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основној школи у школској 2020/21. години од 12.8.2020.  и 19.8.2020. године, молимо вас да искључиво један родитељ дође у пратњи ученика, да приликом доласка поштујете мере заштите безбедности и социјалне дистанце  и пратите упутства особља које ће бити задужено да вас упути до места одржавања свечаног дочека.

У нади да ћемо бити подршка једни другима и имати квалитетну сарадњу  и међусобно разумевање, жељно ишчекујемо наш први сусрет.

Учитељи првог разреда

Управа школе