ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА

Поштовани ученици и родитељи,

Обавештавамо вас да ће се завршни испит полагати 23, 24 и 25. јуна 2021. године.

• Јединствени списак ученика се од петка, 18. 06. 2021. налази у приземљу школе на огласној табли. На њему ћете видети у којој учионици полажете завршни испит.
  • Распоред учионица ћете добити у уторак, 22.06.2021. преко вибер групе од одељењских старешина.
  • У школи ће бити постављени путокази за бројеве учионица.
  • Испит почиње у исто време сва три дана и то у 9:00 и траје до 11:00 часова.
  • У среду, 23.06. 2021. у 9:00 почиње полагање завршног испита из српског језика, за четвртак је предвиђен тест из математике по истој сатници, а за петак је планиран комбиновани тест.
  • Ученици су дужни да у школско двориште дођу у 8:00 како би сви ушли у учионице до 8:30. Најкасније до 8:45 ће се поделити тестови, до 9:00 се попуњавају подаци о ученику.

На завршном испиту је могуће освојити максимум 40 бодова. Тринаест (13) из српског језика и метематике, четрнаест (14) из комбинованог теста.

Максималан број бодова на основу успеха је 60. Он се добија тако што се успех у шестом, седмом и осмом разреду сабере и помножи са четири.

Свима вама који полажете завршни испит желим да покажете максимум знања, желим вам срећу, смиреност и да се упишете у жељене школе.

Част ми је што сте били наши ученици све ове године, а поготово сте били сјајни у овим тешким условима пандемије.

Још једном, пуно среће.

Тони Миливојевић

Документ можете прузети у pdf. формату овде