ОБАВЕШТЕЊЕ У ВЕЗИ УЏБЕНИКА ЗА ШКОЛСКУ 2021/2022. ГОДИНУ

Поштовани родитељи,

На састанку Министра просвете Бранка Ружића и заменика градоначелника града Београда Горана Весића, са директорима школа Београда је следеће:

1. Четири уџбеника за први и други разред , математика, српски језик, свет око нас и обавезни страни језик, ће ученици бесплатно добити за школску 2021/2022. годину.
  2. Ученици трећег, четвртог, петог и шестог разреда ће добити бесплатно таблете на коришћење.                                                                                      Директор школе

Тони Миливојевић

Документ у word. формату можете преузети овде

Поштовани родитељи,
Град Београд и Министарство просвете, науке и технолошког развоја обезбедили су финансијска средства за бесплатне штампане уџбенике (српски језик, математику, свет око нас и обавезни страни језик) за ученике првог и другог разреда.
 Родитељи који су уплатили неки износ за уџбенике ових разреда предузећу „WAL TALIJA D.O.O.“ Београд могу се определити за следеће:
1. За куповину преосталих уџбеника које не обезбеђује град (ликовна култура, музичка култура, наставни листови, дигитални свет, лектире), а преостали новац биће враћен на ваше текуће рачуне.
2. Уколико имате ученика у старијим разредима можемо да уплате прекњижимо на старије дете, а разлику да Вам вратимо.
3. Повраћај целокупног износа, од 01.09.2021.
Накнадно Вас обавештавамо о начину повраћаја новца и прекњижењу уплата, који ћемо Вршити организовано (потребан нам је Ваш текући рачун, доказ о уплати, попуњен рекламациони лист који ћемо Вам ми послати да попуните). Обавестићемо Вас кад стигне званичан допис од МПНТР, то јесте, кад будемо знали шта тачно спада у бесплатан комплет уџбеника.
Срдачан поздрав
WAL TALIJA D.O.O.