Дечија недеља 2020. године

Дечија недеља се сваке године обележава у знаку детета, љубави и солидарности. Подсети нас на прошле дане и пробуди емоције,сећања,пробуди дете у нама. Деца се радују! Игром и смехом шаљемо поруке свој деци света да што дуже остану деца. Учимо се да трудом постижемо циљ,да волимо људе, да дајемо и помажемо. Сваке године Дечија недеља испуњена је активностима које симболишу другарство, срећу, креативност, љубав, слогу и здравље. Ове године, у доба короне, када се суочавамо са неким новим, напетим и резервисаним односима, када нам је пуно тога забрањено, одлучили смо да Дечија недеља буде наша снажна порука. Поштујући све мере здравствене безбедности спровели смо предивне активности. Воља нашег директора, учитељица, учитеља, деце и родитеља учинила је да сваки дан буде богат, пун позитивне енергије и среће. Обојили смо јесен у неке ведрије боје и поручили: „ Дете је дете, да га волите и разумете“!

Учитељица, Милена Станковић Смиљковић

Галерију слика погледајте овде