ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРОДУЖЕНОМ БОРАВКУ (ЗА САДАШЊИ ПРВИ, А БУДУЋИ ДРУГИ РАЗРЕД) ЗА ШКОЛСКУ 2021/2022. ГОДИНУ

Поштовани родитељи/други законски заступници,

Уколико сте одлучили да Ваше дете у школској 2021/2022. години похађа наставу у продуженом боравку, потребно је да од 01. до 09. јула 2021. године предате потврду о запослењу ОБА РОДИТЕЉА у секретаријат школе, сваког радног дана од 9 до 13 часова. Уз потврде потребно је написати и име и презиме ученика и разред.

Најљубазније Вас молимо да потврде доносите у предвиђеном термину (од 01.07. до 09.07.2021. године), обзиром да ће се крајем јуна у просторијама ОШ „Милан Ђ. Милићевић“ одвијати полагање завршног испита и подела сведочанстава и ђачких књижица (када улазак у школу неће бити дозвољен).

Уколико самостално вршите родитељско право, потребно је да уз потврду о запослењу доставите и копију акта којим ту чињеницу потврђујете:

–   правоснажна судска пресуда или решење о самосталном вршењу родитељског права

–   извод из матичне књиге рођених за децу неутврђеног очинства

–  извод из матичне књиге умрлих за другог родитеља или решење надлежног органа о проглашењу несталог лица за умрло.

Број деце у Продужени боравак примаће се до попуне капацитета, а то је 120 ученика.

Документ можете преузети у pdf. формату овде